Usłyszeć to co najważniejsze

"Sprawić, aby każdy z Twoich gości usłyszał dokładnie to, co chce mu przekazać Artysta."

To zdanie jest mottem przewodnim wszystkich naszych działań. Jesteśmy dumni, że naszą działalnością możemy wspierać proces komunikacji na linii wykonawca-widzowie. 

Kierując się misją naszej firmy zapewniamy najwyższą jakość zaczynająć od zaplecza technicznego, a kończąc na wysoko wykwalifikowanych pracownikach.

PROFESJONALIZM

Pracownicy soundBay'a to zgrana drużyna specjalistów w swoim fachu. Większość naszych realizatorów to absolwenci  prestiżowego wydziału Reżyserii Dźwięku Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Techników rekrutujemy spośród ludzi, dla których dźwięk i muzyka to pasja od najmłodszych lat.

DOŚWIADCZENIE

Nasi realizatorzy na co dzień współpracują z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Natasza Urbańska, Marika, Teatr Studio Buffo, teatr ROMA, Chłopcy kontra Basia. Wszyscy stale rozwijamy swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w szkoleniach, śledząc nowinki z branży oraz angażując się w dziesiątki rozmaitych projektów.

ZROZUMIENIE

Niejednokrotnie sami stoimy na scenie. Wśród nas są aktywni organizatorzy, muzycy, szkoleniowcy. Dzięki temu wiemy z własnego doświadczenia, jakie są potrzeby występujących i potrafimy jeszcze lepiej na nie odpowiedzieć. Znając potrzeby i obawy artystów z wyprzedzeniem rozwiązujemy potencjalne trudności. 

KULTURA I WIZERUNEK

Pracujemy dla najbardziej wymagających. Nasi ludzie charakteryzują się wysoką kulturą osobistą. Nie boimy się koszul czy garniturów i zwracamy uwagę na wypowiadane przez nas słowa, a miejsca takie jak teatry i oficjalne bankiety nie są nam obce. Zawsze dbamy, by być jak najmniej widocznym dla Twoich gości. Maskujemy wszelkie instalacje, dbamy o porządek na scenie i razem z Tobą walczymy o uznanie klienta.

Narvil

soundbay_logo

soundbay